GS Laktobacily Forte 20

GS Laktobacily Forte 20V tlustém střevě je uloženo až 80 % imunitního systému. Proto bychom měli o střevní mikroflóru důkladně pečovat. Základem je zdravá a vyvážená strava, zbavení se zlozvyků (kouření, alkohol), minimalizace stresu a dostatek pohybu. Je samozřejmě pochopitelné, že všechny tyto podmínky nelze v dnešní době úspěšně a 100 % naplňovat. Proto existují nejrůznější doplňky stravy, díky kterým je možno udržovat střevní mikroflóru v rovnováze a předcházet tak závažnějším onemocněním. Jedním z nich je například také doplněk GS Laktobacily Forte 20, který obsahuje 8 velmi odolných kmenů laktobacilů a bifidobakterií.

GS Laktobacily Forte 20 aneb co vlastně umí

V jedné dávce doplňku stravy GS Laktobacily Forte 20 je na 20 miliard mikroorganismů a inulin (vláknina). Díky tomu je možno udržovat zdravou střevní mikroflóru, podporovat trávení, posilovat imunitu nebo chránit organismus před škodlivými látkami, které přijímáme ve stravě. Přípravek je zcela vhodný pro těhotné nebo kojící ženy. Denní doporučená dávka zahrnuje jednu kapsli, kterou byste měli užít během jídla nebo bezprostředně po jídle. Přípravek byste měli užívat alespoň dva týdny, ideálně déle.

Co obsahuje tableta přípravku GS Laktobacily Forte 20?

Tableta obsahuje kombinaci 8 odolných kmenů laktobacilů a bifidobakterií (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei ssp paracasei, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium bifidum) + Inulin, který je přirozenou potravou laktobacilů.

Doplněk stravy GS Laktobacily Forte 20

GS Laktobacily Forte 20 není lékem, nýbrž doplňkem stravy. Může však velkou měrou přispět k vaší fyzické i duševní pohodě. Díky svému složení umožňuje udržovat střevní mikroflóru v rovnováze a vyhnout se tak nepříjemnostem, které z jejího narušení pramení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *