Dr Popov Psyllium PROBIO

Tento přípravek slouží k očistě organismu a podporuje zdravou a pravidelnou funkci střev. Dr Popov Psyllium PROBIO zmírňuje pocit hladu při snižování nadváhy, změkčuje stolici a napomáhá tak vyprazdňovaní při nejrůznějších onemocnění střev. Přípravek se doporučuje také při hemoroidech, zácpě, průjmu nebo onemocnění konečníku. Díky vysokému obsahu vlákniny udržuje její stabilní hodnotu v organismu a působí blahodárně na duševní i fyzickou pohodu osob se zvýšeným cholesterolem a cukrem v krvi.

Účinná detoxikace organismu

Pokud se chystáte na očistu organismu, je přípravek Dr. Popova Psyllium PROBIO 110 jasným favoritem. Pomáhá totiž očisťovat a desinfikovat stěny střev, posiluje imunitní systém, zvyšuje odolnost trávicího traktu a pomáhá při kožních potížích, které jsou spojeny s nemocemi jater nebo žlučníku. Kromě jiného dokáže také nastartovat správné zažívání.

Pomocník při hubnutí

Díky přírodnímu psylliu, které je v přípravku obsaženo, můžete přípravek užívat také při hubnutí. Ve střevech totiž tato rozpustná vláknina zvětší svůj objem až 40x a navodí tak „falešný pocit hladu“. Díky gelu, který se ve střevech tvoří a absorbuje přebytečnou vodu i případné škodlivé látky, které mohou vyvolat nejrůznější onemocnění, si připadáte plní a vaše touha po jídle se radikálně sníží.

Dr Popov Psyllium PROBIO 110 kapslí je přírodní psyllium

Psyllium (Jitrocel indický) představuje rozpustnou vlákninu, která vzniká vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. Rostlina se vyskytuje zejména v Indii, Iráku, Pákistánu a Austrálii. Jedná se o bezpečnou a nenávykovou látku, která je oproštěna od vedlejších účinků. Jednotlivé kapse přípravku Dr. Popov Psyllium PROBIO 110 se polykají a zapíjejí dostatečným množstvím vody. Doplněk stravy je možno zakoupit v lékárnách, supermarketech i e-shopech za cenu pohybující se v rozmezí od 149, do 199 Kč.

2 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *