Swiss LAKTOBACILY 5

Swiss LAKTOBACILY 5Moderní přípravek nové generace v sobě ukrývá pět kmenů laktobacilů a bifidobakterií, které se společně podílejí na rovnováze v tlustém a tenkém střevě. Přípravek je vyroben inovativní a vysoce ochrannou kryotechnologií, která zvyšuje životaschopnost a účinnost probiotických bakterií, jež jsou součástí tohoto přípravku.

Co všechno přípravek zvládne?

Přátelské bakterie, které jsou v doplňku stravy Swiss LAKTOBACILY 5, 66 kapslí přítomné, přispívají ke správnému zažívání, žádoucí funkci imunitního systému a jsou také vhodným doplňkem během užívání antibiotik. Odplavují totiž z těla jejich zbytky a očišťují organismus od nežádoucích odpadních látek, které v případě vstřebání mohou vést k závažným onemocněním. Pokud je střevní mikroflóra vyvážená, zlepšuje se funkce imunitního systému, který je v tlustém střevě zastoupen až z 80 %.

Komu je přípravek určen a jak se užívá?

Přípravek mohou užívat dospělí, děti od tří let i těhotné a kojící ženy a to buď preventivně, nebo v případě, že na sobě pozorují příznaky špatné funkce trávící soustavy nebo oslabenou imunitu. Denně by tyto osoby měly užít 1 – 2 tablety přípravku Swiss LAKTOBACILY 5, 66 kapslí a zapít jej dostatečným množstvím vody. Přípravek je vhodné užívat spíše ráno.

Co v přípravku Swiss LAKTOBACILY 5 najdeme?

Přípravek obsahuje kombinaci pěti kmenů laktobacilů a bifidobakterií. V rámci procentuálního zastoupení je na tom jedna tableta doplňku stravy následovně: L.rhamnosus – 55 %, B.breve – 20 %, L.casei – 15 %, L.acidophilus – 5 %,B.longum – 5 %. Přípravek koupíte v lékárnách nebo e-shopech a to v cenové relaci od 297 – 396 Kč. Swiss LAKTOBACILY 5, 66 kapslí je registrován pouze jako doplněk stravy nikoli lék. Vašemu tělu a zažívání však může nemalou měrou pomoci.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *