Lepicol kapsle pro zdravá střeva

Lepicol kapsleDíky přírodním ingrediencím, které jsou součástí tohoto doplňku stravy, se můžete zbavit nepříjemných pocitů spojených s nadýmáním nebo nedokonalou funkcí trávicího systému. Lepicol kapsle pro zdravá střeva 180 kapslí přispívá ke správné funkci tlustého a tenkého střeva. Mimo jiné doplňuje do organismu tolik potřebnou vlákninu a příznivě působí na imunitní systém člověka, jehož 80 % je situováno právě v tlustém střevě.

V čem vám může být Lepicol kapsle pro zdravá střeva nápomocen?

Účinky tohoto doplňku stravy oceníte zejména, pokud vás trápí zácpa, průjem, nepravidelná nebo suchá stolice nebo tolik nepříjemné hemoroidy. Díky přípravku můžete do svých střev dostat nezanedbatelnou dávku přátelských bakterií, které jsou nezbytné pro správnou činnost střev. Lepicol také napomáhá prevenci rakoviny tlustého střeva.

Lepicol obsahuje přírodní vlákninu

Součástí přípravku Lepicol kapsle pro zdravá střeva 180 kapslí je přírodní psyllium, které vzniká vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. Tato rostlinka se pěstuje převážně v Indii, Iráku, Pákistánu a Austrálii. Při kontaktu s tekutinou zvětší svůj objem až 40x. Této skutečnosti je využíváno zejména při snižování váhy. Člověk totiž získá falešný pocit hladu a jeho touha po jídle se radikálně sníží. Psyllium má mimo jiné také detoxikační účinky, které oceníte tehdy, plánujete-li očistu organismu.

Jak se Lepicol kapsle užívají a kde je seženete?

V jedné tobolce přípravku naleznete 517,5 mg psylliaa, 225 mg frukto-oligosacharidů a 7,5 mg probiotických kultur. Doporučená denní dávka je 8 – 10 kapslí denně. Každých pět kapslí se doporučuje zapít vodou. Během dvou týdnů snižte denní dávky na polovinu. Přípravek byste měli užívat během jídla nebo bezprostředně po jídle. Lepicol kapsle pro zdravá střeva zakoupíte v lékárnách nebo e-shopech od 246 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *