Pro zdravá střeva od kojeneckého věku

Každý rodič si je jistě vědom toho, že pro zdravý vývoj jeho dítěte je nezbytná silná imunita. Víte však, jak ji podpořit a rozvíjet? Základem pro silný imunitní systém je bezesporu zdravá střevní mikroflóra, o kterou byste měli pečovat již od kojeneckého věku vašeho potomka, protože až 70% imunitních buněk se nachází právě ve střevech.

Strava je klíčová!

Jak jinak u miminek podpořit zdravý rozvoj střevní mikroflóry, než přísunem správné stravy, která bude podporovat růst zdraví prospěšných bakterií ve střevech? Ideálním způsobem výživy je samozřejmě kojení, ne vždy je však možné. Pak přicházejí na řadu lahvičky, dudlíky a umělá mléka. I děti kojené však postupem času potřebují vedle mateřského mléka dostávat i jinou, pokud možno tu nejlepší, výživu.

Pro úspěšný rozvoj vašeho dítěte je strava zásadní. Odborníci z Nutrilonu proto již několik desítek let zdokonalují recepturu svých produktů, aby je co nejvíce přiblížili právě ideálnímu mateřskému mléku.

Nutrilon – přirozená podpora

Mléka a kaše Nutrilon neobsahují žádná barviva ani konzervační látky, zato však všechny potřebné vitamíny a minerály, které přispívají k rozvoji imunitního systému dětí. O přirozenou podporu zdravé střevní mikroflóry se stará unikátní směs prebiotik scGOS/IcFOS 9:1, což jsou galaktooligosacharidy a fruktooligosacharidy, které udržují střevní mikroflóru zdravou a posilují tím imunitní systém dítěte.

Produkty

Nutrilon nabízí kojenecká a dětská mléka a kaše v pěti řadách – počáteční, pokračovací batolecí od 12. měsíce, batolecí od 24. měsíce a dětské. Nejenže přispívá k posilování imunity, ale řeší také problém dětí se speciálními výživovými potřebami a navíc chutná!

Mimo klasického mléka lze koupit i mléko s příchutí vanilky nebo banánu, kaší je pak podle věku dítěte na trhu přímo nepřeberné množství. Namátkou jmenujme např. ovocnou s černým rybízem, vícezrnnou s rýžovými křupinkami, krupicovou s medem, piškoty nebo ovocem, které jsou určeny dětem od ukončeného 6. měsíce věku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *