Fytofontána Aloe Vera 500g

Fytofontána Aloe Vera 500gTento doplněk stravy je vyroben z koncentrovaného extraktu rostliny Aloe vera Barbadensis, Maracuji a Pupečníku asijského. Jedná se o chutný nápoj bohatý na polysacharidy, flavonoidy, karotenoidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A, B a C. Fytofontána Aloe Vera podporuje činnost trávicího ústrojí, střev, slinivky i jater. Přípravek se však může pochlubit také celou škálou dalších účinků, které si detailněji probereme na následujících řádcích.

Fytofontána Aloe Vera 500g přijde vhod po dlouhé noci

Slavili jste narozeniny nebo snad příchod nového človíčka na svět? Ať byl váš důvod probdělé noci jakýkoli, ráno jste si – schoulení pod WC mísou – nadávali přinejmenším do hlupáků. Hlava, jako by se vám chtěla rozskočit do všech stran a o žaludku ani nemluvě. Ačkoli nemáte na jídlo, či pití ani pomyšlení, u fytofontány Aloe Vera 500g byste se měli překonat. Přípravek vám totiž pomůže odbourat zbytkový alkohol, případně zrychlí jeho vstřebání. Účinná aloe vera navíc podporuje redukci hladiny cukru v krvi, kterého máte po alkoholovém dýchánku s největší pravděpodobností nadbytek.

Co dalšího Fytofontána Aloe Vera 500g umí?

Kromě výše uvedených účinků zvládne přípravek také povzbudit činnost trávicích žláz a střevní mikroflóry. Přípravek funguje také jako „sítko“, které zachytí a odbourá odpadní látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku. Kromě jiného zabrání tvorbě volných kyslíkových radikálů, které jsou nechvalně spojeny s procesem stárnutí.

Doporučený způsob užívání přípravku

Každé ráno – nejlépe před jídlem – vypijte 0,25 dcl přípravku, což představuje asi 3 – 4 polékové lžíce. Pokud vás chuť přípravku nezaujala, můžete jej naředit v 1- 2 deci vody. Při akutních problémech je možno navýšit denní dávku na 0,5 dcl. Přípravku by se měly vyvarovat těhotné a kojící ženy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *